• Ново
HOMWOO Слика Помеѓу Цврсто Дрво Виси Полици Ѕид Монтирани Селски Полици за Дома, Дневна Соба, Спална соба, Бања, Канцеларија ,16 Инчи
zoom_in

HOMWOO Слика Помеѓу Цврсто Дрво Виси Полици Ѕид Монтирани Селски Полици за Дома, Дневна Соба, Спална соба, Бања, Канцеларија ,16

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .ПРЕМИУМ ПОСТОЕЧКИОТ ЅИД ПОЛИЦИТЕ - слика помеѓу е направен од 100% Висок Квалитет Pecan Цврсто Дрво со еколошки восок од нафта.Нема медиум-густина fiberboard (МДФ) и не veneered обработка тука!Нашата мисија е да се донесе подарок од природата во вашиот дом.ИЗДРЖЛИВИ ЅИД ПОЛИЦА - пловечки полиците се водоотпорни, влага-доказ, анти-корозија, не-токсични, отпорни на топлина.Откако биле строго контролирани од содржината на водата, овој приказ полица не е лесно да се деформира.тоа е вашиот подолго придружник,барем за десет години- издржливост е навистина висока цена перформанси.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ - За чување, tidying и прикажување на колекционерски предмети,книги, Играчки, шишиња, бања производи Прикажување фотографии на твоите најдобри моменти во животот со нашите елегантен и шик се прикаже помеѓу полица, на U-форма структура може да се задржи вашата рамки стабилна.може да се спречи предмети од испаѓање или лизгање напред.МИНИМАЛИСТИЧКИ СЕЛСКИ ДИЗАЈН - Шик селски полици донесе организација, дизајнер стил и оркестарот да преполни Дневна соба, спални соби, кујна, купатило; на тенки постоечкиот дизајн, исто така, изгледа одлично во вашиот дом, канцеларија.ЛЕСНО ДА се КАЧИ - дрво полица доаѓа со 2strong завртки, 2 проширување plug и упатството за кои ќе бидат корисни за вас да го инсталирате.ако имате било какви прашања во врска со инсталација, ве молиме контактирајте со нас.Изберете Homwoo, ви донесе природна убавина, топол дом!КАРАКТЕРИСТИКИ : ✦100% Висок Квалитет Pecan Цврсто Дрво : Pecan Дрво, одличен дрво видови,има искусни децении на суша и студени средини, и конечно стана скапоцен мебел материјал.Сите материјали на Hamwoo член е 100% цврсто дрво. ✦Трајни само следете ги инструкциите и ќе може да се заврши за неколку минути.Максимална тежина капацитет : до 77lbs под правилна инсталација.

Избор на купувачот..