• Ново
Водовод Рек Дрвена Полица Стариот Рек Ѕид Виси Ковано Железо Публикации, D-J
zoom_in

Водовод Рек Дрвена Полица Стариот Рек Ѕид Виси Ковано Железо Публикации, D-J

DEN 2212.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди услуга за секој клиент.За било какви прашања, ние сме среќни да ви помогне да ги решите.Се споредуваат со слични предмети.Совршени за дневна соба, спална соба, канцеларија, ученичкиот дом, соблекувалната, провизии, итн.Главната рамка на решетката е направен од highquality ковано железо и цврсто дрво подот, кој е издржлив, еколошки и здрави.Големина : 120 × 20 × 90cm.Можете да прикаже било мали објекти сакате, како свеќи, слика рамки,колекционерски предмети, книги, играчки, уметнички дела, трофеи, мали растенија, Кујна материјали и повеќе.Име на производ : Shelf Size : 120 × 20 × 90cm Style позиционирање : уметнички style Partition облик : inline Pattern : Art Style : Американски Village Material : wood Suitable за : Adult Display potted растенијата, слика рамки и уметнички парчиња на постоечкиот полиците да ги красат ѕид за да се направи вашата дневна соба повеќе убава и топла што е удобно сносен.Уживате во среќни викенд во собата која целосно на естетска одблесокот.

Избор на купувачот..