• Ново
Леб Пан, TAOUNOA Nonstick Леб Пан, Сет од 2, 9.8×5.4 Инчи, Јаглероден Челик за Печење Леб
zoom_in

Леб Пан, TAOUNOA Nonstick Леб Пан, Сет од 2, 9.8×5.4 Инчи, Јаглероден Челик за Печење Леб

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Безбедно и Здраво : Храна-одделение слој, PTFE, PFOA и BPA free.Цврстата : Направен од тешки-должност челик, добро направени, цврсти, трајни.Nonstick : Лесно да се ослободи и да се исчисти, се мијат со топла вода/благ сапун и нежно четкање или сунѓер, рака мие, се препорачува.Практично Користење& Совршен Резултат : Спроведува топлина брзо и рамномерно.Одличен Услуги на Клиентите : Ние нудиме 45 ден надоместоци и 1 година гаранција !Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас !.

Избор на купувачот..