• Ново
Pyrex, Јадење Леб Стакло Лесно Го Зграби 1.5 Qt
zoom_in

Pyrex, Јадење Леб Стакло Лесно Го Зграби 1.5 Qt

DEN 429.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Голем ергономски рачки за подобрување на ракувањето.Мека контури за лесно чистење.Nonporous стакло нема да ги апсорбира дамки или мириси.Обновливи стакло трае подолго од расположливиот пластика и фолија.Сад мерки 8.75 X5.25 X3 инчи и производ димензии е 11.4 3.4 x x 6 инчи.Начин на живот.

Избор на купувачот..