• Ново
Allegro На Marinate Сè Маринада 12.7 оз (Тенеси Виски, 2 Парчиња)
zoom_in

Allegro На Marinate Сè Маринада 12.7 оз (Тенеси Виски, 2 Парчиња)

DEN 270.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2-12.7 fl мл Allegro Тенеси Виски Маринада Стаклени Шишиња Кошер, Глутен-Слободни.Донесе мазна вкус на Тенеси до вашата маса со овој Тенеси Виски Маринада.Нашите Allegro мешавина од билки и зачини се обиде со полно тело, вкусови на Тенеси Виски за да додадете возбуда во вашиот кулинарски создавањето.Да биде господар на вашите готвење домен со Allegro marinades.Нашите суровини се од самата земја.Бараме да се користи состојки кои се растенијата добиени, ГМО,-бесплатно, органски сертифицирани кога е тоа можно, и извори од домашни добавувачи за да се задржи работни места, во нашите локални заедници.Без разлика дали сте семејството готвач, а дворот barbecuer или jerky-изработка на мајстор, Allegro е тука за да се направи храна вкус подобро, така што живот има подобар вкус.Вкус : Тенеси Виски | Големина : 2 Пакет.

Избор на купувачот..