• Ново
Куче Поводник - Тенџере Излегува Црн Чад Розова Боја Бела
zoom_in

Куче Поводник - Тенџере Излегува Црн Чад Розова Боја Бела

DEN 571.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа поводник е 4 метри и 1" широк.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и метален хардвер.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на јаки достапни.

Избор на купувачот..