• Ново
Artaste 59311 Дожд 18/10 Нерѓосувачки Челик Лажичка, 6.25-Инчен, Поставен на 12
zoom_in

Artaste 59311 Дожд 18/10 Нерѓосувачки Челик Лажичка, 6.25-Инчен, Поставен на 12

DEN 660.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

12-парче лажички.Направени од 18/10 нерѓосувачки челик со екстра дебели ергономија се справи.Дожд моделот е едноставен и елегантен со рефлексивни огледало финиш.За да се види други производи, ве молиме посетете неодамна лансираше Artaste storefront.Стручно направена flatware ќе трае со години.Машина за миење садови безбедно (без груби детергенти).

Избор на купувачот..