• Ново
8 Кутии Сјајот Камелеон Помине Снегулки Светкава Камелеон Помине во Прав Holographic Ласерски Шарени Нокти Sequins со 8 Парчиња Сунѓерот Applicators за Жените Помине Уметност Дек
zoom_in

8 Кутии Сјајот Камелеон Помине Снегулки Светкава Камелеон Помине во Прав Holographic Ласерски Шарени Нокти Sequins со 8 Парчиња Сунѓерот

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

8 Видови на сјајна камелеон бои : нашата камелеон помине во прав доаѓа во 8 различни бои; Секоја боја е многу згодна и сјајна, ако сакате сјајна нокти, овој камелеон помине во прав е многу добар избор, може да се направи вашите нокти повеќе се привлечат луѓето внимание.Пакетот вклучува : ќе добиете 8 кутии од сјајна нокти во прав и 8 парчиња на сенки помине сунѓерот applicators, секоја кутија е поставен боја, камелеон бои за да декорирате вашиот ноктите ќе направи вашите нокти да изгледаат shinier, во сонцето, вашите нокти ќе се одрази шик и сјајна светлина; Постојат доволно бои за да ги задоволи вашите нокти декорација потреби, и можете да го изберете ја вашата омилена боја, во зависност од вашето расположение и прилика.Безбеден и сигурен : на камелеон помине во прав се направени од квалитетен материјал, безбедно и нежен на ноктите и кожата; помине во прав ќе се покаже различни бои кога се изложени на сонце во различни агли; Секоја боја е спакуван во мала кутија за лесно користење и носење.Идеален помине уметност алатки : ако сакате да имате сјајна и шармантна нокти, овој камелеон помине во прав е идеален избор; Нејзината боја е многу елегантен, сјајна, и ќе се покаже различни бои во зависност од светлината и агли, можете да ја користите оваа помине во прав за секоја прилика да се направи што повеќе атрактивни.Едноставен за употреба : нашата камелеон помине во прав е многу едноставен за употреба; Прво, се наслика вашите нокти со солидна лак; Потоа, се применува грбот на транспарентен лак, се натопи камелеон прав во ноктите со нашите доставени памук брис и примена на грбот на транспарентен лак; сјајна нокти е направено во неколку едноставни чекори, многу едноставен и лесен.Нежно на ноктите и кожата Се : камелеон помине во прав се направени од квалитетен материјал, безбедно и нежен на ноктите и кожата.Ноктите во прав ќе се покаже различни бои кога се изложени на сонце во различни агли.Секоја боја е спакуван во мала кутија за лесно користење и носење.Повеќе usages : На светкава снегулки се погодни за лична и ноктите салон употреба, фитинг природни и вештачки нокти, можете да ги комбинирате со лак или шајка во прав за да се создаде убава нокти со свој стил.Тие се, исто така, погодна за декорација на вашиот дом, ракотворби, scrapbooks, мобилен телефон случај, очила, картички, тело, лице, очи, и повеќе.Пакетот вклучува : 8 Кутии на светкава снегулки Топло белешки : Мали и јаде ставки вклучени, ве молиме, чувајте ги подалеку од дофат на деца.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Избор на купувачот..