• Ново
Dompel Ротирачки лак Екранот, 2 полици, база со гума која овозможува следење на површината, капацитет за 40 лак, Модел Пресврт 3351
zoom_in

Dompel Ротирачки лак Екранот, 2 полици, база со гума која овозможува следење на површината, капацитет за 40 лак, Модел Пресврт 3351

DEN 847.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Табела лак организаторот.Капацитет за 40 ноктите полирање.Фах ротација систем.Црна.Табела организатор, капацитет за 40 ноктите полирање, фах ротација систем, идеален за маси и клупи.Црна.Ноктите полирање не се вклучени.Димензии : L 11 3/4" x W 113/4" x H 7 1/2".

Избор на купувачот..