• Ново
Homyl Пренослив Лаптоп Ладење Подлога Висина Слободни Прилагодување Стојат Лаптоп Кулер за Дома 12inch 17inch Лаптоп, Ниско ниво на Бучава
zoom_in

Homyl Пренослив Лаптоп Ладење Подлога Висина Слободни Прилагодување Стојат Лаптоп Кулер за Дома 12inch 17inch Лаптоп, Ниско ниво

DEN 935.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

* Dual USB порти, USB напојување, една позајмена и еден врати, без окупаторската лаптоп преку USB порт. * Специјална не се лизга одбивни може да се спречи вашиот лаптоп од следново на косите површини, и таму се зголемени и задебелена против пролизгување влошки на дното за да се задржи лаптоп стабилна. * Усвојување на ергономски дизајн, подобро да ја заштитите вашиот ' рбет, се задоволат различните потреби. * Два турбо фанови, молчи, да се обезбеди поголема енергија од ветер, и донесе железо мрежа површината, која може да обезбеди одлична и за подобрување на топлина дисипација. * Висина слободни прилагодување, силна компатибилност, погодна за речиси сите 12-17 инчен лап-топ компјутери.Опис : - Два турбо фанови, молчи, да се обезбеди поголема енергија од ветер, и донесе железо мрежа површината, која може да обезбеди одлична и за подобрување на топлина дисипација. - Усвојување на ергономски дизајн, подобро да ја заштитите вашиот ' рбет, се задоволат различните потреби. - Dual USB порти, USB напојување, една позајмена и еден врати, без окупаторската лаптоп преку USB порт. - Висината слободни прилагодување, силна компатибилност, погодна за речиси сите 12-17 инчен лап-топ компјутери. - Посебно не се лизга одбивни може да се спречи вашиот лаптоп од следново на косите површини, и таму се зголемени и задебелена против пролизгување влошки на дното за да се задржи лаптоп стабилна.Спецификација : - Должина на Кабел : 0.6 m - Производ Тежина : за 0,7 кг - Материјал : Инженерство Пластика и Железо Mesh Size Табела : Големина : 36.5 X29.5 X4cm/14.37 X11.61 X1.57inch Package Вклучува : 1 Парче Лаптоп Cooler1 Парче USB Cable Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Избор на купувачот..