• Ново
PRAIA Споделување на Уредот,USB Преклопник Црна Прирачник Печатач Споделување Уред 4 во 1 Од Поддршка 4 Домаќините Switcher
zoom_in

PRAIA Споделување на Уредот,USB Преклопник Црна Прирачник Печатач Споделување Уред 4 во 1 Од Поддршка 4 Домаќините Switcher

DEN 444.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

4‑port прирачник за споделување switch кутија, дозволувајќи им на 4 компјутери за да пристапите еден компатибилен USB уред.Едно‑копче за контрола на пристаништето, plug and play, не треба да инсталирате софтвер.Поддршка за 98 / / 2000 / XP / 7 / 8.1 оперативен систем.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Употреба на високо‑квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : USB Преклопник Боја : Црна Тип Интерфејс : USB 2.0 Конектор Б : USB Тип Б женски Конектор А : USB стандард тип женски Пакет Листа : 1 x USB Преклопник.

Избор на купувачот..