• Ново
YNUOMS Tuya Smart Живот Камера E26 Сијалица, 3MP Безжичен WiFi PTZ IP Камера, Отворено IP66 Водоотпорен двонасочна Аудио Ноќ Визија Безбедносни Камери,Камера+128g
zoom_in

YNUOMS Tuya Smart Живот Камера E26 Сијалица, 3MP Безжичен WiFi PTZ IP Камера, Отворено IP66 Водоотпорен двонасочна Аудио Ноќ Визија

DEN 2550.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ Оваа IP камера е многу лесно да се инсталира. 1. Поврзете камерата со E26 сијалица приклучок; 2. поврзете камерата со СТАН и wifi; 3. се поврзе успешно, добредојдени да ги користат cloud камера.СТАН : Tuya/ Smart Живот. ★ Smart Ноќ Визија : камерата има МО и Бели Led диоди за да се обезбеди целосна боја на сликата гледате дури и во темни животната средина.Светлината автоматски ќе се вклучи/ исклучи според животната средина светлината.Исто така, можете да го вклучите/ исклучите во СТАН рачно. ★ Водоотпорен IP66. Камерата може да се користи во отворено, тоа е водоотпорен и dustproof, многу издржливи.Мулти - кориснички приказ, поддршка на IOS, Android, Windows.Сите член од семејството може да делат екран на камерата. ★ Двонасочна Аудио Разговор : Поддршка Две Начин глас, еден начин на видео повик на функција, без разлика каде се наоѓате, вие може да ја придружува вашето семејство.Поддршка на повеќе корисници за да додадете камери, далечински мониторинг во секое време, насекаде. ★ Поддржува полно работно време јамка снимање, кога Sd картичка е полна, стари видео ќе бидат опфатени видите ново снимање автоматски.Поддршка движење аларм снимањето, вие само може да рекорд кога ќе се детектира движење за да се спаси повеќе простор за вашата SD картичка и cloud Складирање, поддржува до 128 GB ТФ-картичка.Оваа камера се користи Tuya Smart или Smart Life СТАН.Можете да го преземете во APP Store, може да се користи во IOS& Andiod Main functions High Дефиниција Надворешна IP Camera Pan/Навалите Ротирачки со Хоризонтална 270°, Вертикална 90°Апликација достапна за i OS и Android Infrared Led диоди и бели Led диоди за полна боја на ноќта vision Built во IR-НАМАЛУВАЊЕ за ден и ноќ режими switch Excellent двонасочна аудио quality H.264 видео компресија format Motion Detection Waterproof IP66.

Избор на купувачот..