• Ново
20 мл Гимнастик,од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кафе Двоен Ѕид Патување Кригла со Капак за Ладно & Топли Пијалаци(8 Pack,Тиркизна)
zoom_in

20 мл Гимнастик,од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кафе Двоен Ѕид Патување Кригла со Капак за Ладно & Топли Пијалаци(8 Pack,Тиркизна)

DEN 1097.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ се : највисок квалитет премиум 304 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик и двојно ѕидови изолација дизајн обезбедува пијалаци може да остане или топла или ладна за продолжен период на време.ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАЦИ : Транспарентен капак за да се задржи окото на статусот на вашиот останатите пијалок.Екстра запечатени и поздравниот доказ.Пијат дупка на врвот за лесно да пие.Слама пријателски.ЕЛЕГАНТНИ И ЛЕСНА : осигурајте се дека вашите раце да останат суви со Анти-Пот дизајн.20 мл лесен и компактен се чувствуваат направи тоа лесно да се вклопи во повеќето автомобил купот на сопствениците.Вакуум патување гимнастик голема за секојдневно се менуваат, како и во канцеларијата, на плажа, базен или пополни гимнастик на пијат пред да одите во кревет да пијат преку ноќ.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата tumblers се BPA Free, доведе слободни и издржливи и ' Рѓа-доказ.Поздрав од пластична чаша.Ви помогне да заштедите на екосистем со користење на помалку пластика.НАШАТА ГАРАНЦИЈА : Можете да побарате враќање на пари или размена во рок од 30 дена.Ние нудиме 100% нема ризик парите назад гаранција ако производот има каков било дефект.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми.Боја : Тиркизна | Број на Предмети : 8.

Избор на купувачот..