• Ново
Contigo Couture SNAPSEAL Патување Кригла, 20 мл, Розова Мермер
zoom_in

Contigo Couture SNAPSEAL Патување Кригла, 20 мл, Розова Мермер

DEN 981.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ФУНКЦИОНАЛНА МОДА : Премиум полно работно тело графика даде термички патување кригла на полиран изглед.ВРЗЕТЕ ја ВО : Течење-доказ капак кога е затворен за on-the-go погодност.ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД : од Нерѓосувачки челик двапати ѕид вакуум изолација го задржува течности топла до 7 часа или ладна до 18. ПОЗАЈМУВААТ РАКА : Една рака пиење без капаци или капи за да отстраните или misplace.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Еднократно патување кригла одговара на повеќето купот на носителите и според повеќето еден-служи brewers.ЛЕСНО РАСЧИСТУВАЊЕ : За најдобри резултати, рака-измијте ги сите делови.Боја : Розова Мермер | Големина : 20 мл | Стил : Нема Контрола | Конфигурација : 1.

Избор на купувачот..