• Ново
Ssrotho Игри на КОМПЈУТЕР на Windows 10 Професионални Десктоп Кула Компјутер, Intel Quad-Core i7 3.4 Ghz, 16GB RAM меморија, 512GB SSD + 1TB HDD, WiFi Адаптер, GeForce GT 1030 2GB GDDR5, RGB Случај Осветлување
zoom_in

Ssrotho Игри на КОМПЈУТЕР на Windows 10 Професионални Десктоп Кула Компјутер, Intel Quad-Core i7 3.4 Ghz, 16GB RAM меморија, 512GB

DEN 21096.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Intel Quad-Core i7 3.4 Ghz.RAM меморија : 16 GB 1600 MHz DDR3 Меморија; Хард Диск : 512 GB SSD + 1 TB HDD; Оптички Диск : Нема.Ge Force GT 1030 2 GB Графичка Картичка Работи Fortnite Lo L; Интегрирани 10 M/100/1000 M Gigabit Ethernet.Безжичен USB Wi Fi Адаптер за PC.Пред Портите : 2 X USB 3.0, 1 Микрофон, 1 приклучок за Слушалки.Задните Порти : USB : 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.0. Display (Излез) : 1 x VGA, 2 x ДП.PS/2 : 2(1 за Тастатурата, 1 за Глувче) x Задолжително.Сериски : 1 x Стандард, 1 x Задолжително.Паралелно : 1 x Задолжително.LAN (RJ45) : 1. Аудио : 3(Линија во/надвор Линија/Микрофон).Windows 10 Професионални; USB Традиционална Тастатура, англиски и USB Глушец.Спектар RGB LED со мулти-режимот на поставување на Предниот Панел, Стилски пред се пропустливи дизајн синхронизација со врвот и на задните издувни гасови за екстремни ефект на ладење и Калено Стакло од Страна на Прозорецот Панел Случај.Процесор Intel Quad-Core i7 3.4 Ghz Графика Ge Force GT 1030 Memory 16 GB DDR3-1600 Storage 512 GB М. 2 SSD + 1 TB HDD Оптички No Audio Интегрира Аудио (ALC662) Ethernet Интегрирани 100/1000 MWLAN + Bluetooth None Front Пристаништа Две High Speed USB 3.0 Еден Microphone One Слушалки Задните Две Пристаништа High Speed USB 2.0 Четири High Speed USB 3.01 стандард serial One интегрирани VGA port Two интегриран Приказ port RJ45 One Аудио Линија in One Аудио линија out One Микрофон Во Напојување 280 W 85plus Единствен излез USB Тастатура Традиционална Тастатура, Црна, English Mouse USB Глушец, Black Dimensions (Wx Dx H) 17.32" x 7.09" x 14.96" Тежина 24.7 lbs Operating Систем Windows 10 Про 64, на англиски јазик.

Избор на купувачот..