• Ново
Тешки Гаража Затворен Кајак Складирање Куки Закачалка, 15 Инчен Ѕид Монтирани Комунални Виси Лулка Решетката за Кану Гребло Одбор, Скала, Виткање Столици, Црева, Вел
zoom_in

Тешки Гаража Затворен Кајак Складирање Куки Закачалка, 15 Инчен Ѕид Монтирани Комунални Виси Лулка Решетката за Кану Гребло Одбор,

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】Нашите тешки гаража складирање куки е одлична за организација особено со затворен кајак, буквален за мрежа, виткање столици, скали, велосипед, граѓа, базен спортска опрема и други крупни работи. 【РАЗЛИЧНИ АПЛИКАЦИЈА】Можете да ѕид овој голем складирање куки во гаража, двор, барака, нови простории за ефикасно складирање.И можете да користите два кајак складирање куки како мечот да се откажам тешки предмети. 【ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛИ】Оваа тешка должност гаража куки Направени од избрани врвен квалитет тубуларна ниско-јаглероден челик, кој е многу цврсти и издржливи.Тоа е прав обложен и ' рѓа отпорни, што го прави убав изглед. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Место на совет на пластична подлога на лице место ќе се обележани и се зацврсти на завртката со користење на шрафцигер.Тие се вклопуваат на base, ѕид студ и други ѕид видови уредно и брзо.И нашите џамбо куки е доволно силна за да се откажам од 100 кг. 【ЖИВОТ УСЛУГА】Ние стоиме зад нашите производи и да се обезбеди живот услуга.ако сакате да се вратите, ние ќе не постави прашање.Можете да ги купите нашите скала куки со сигурни во себе. 6 pack гаража кајак кука е совршен за бесење на тешки предмети, и ќе може да се качи во гаража, дуќан, подрум, барака, кујна, купатило, нови простории за ефикасно складирање.За Гаража Hook6 пакет гаража организатор куки со ПВЦ форма protector Our тешки кајак ѕид куки е идеален ѕид монтирање на решение за продолжување на скали, градинарски црева, велосипеди, алатки и други крупни items Our кајак ѕид рек работи на тврдо, начичкана ѕидови, блок и brick Made од тешки челик и ПВЦ материјали Она што се Вклучени - 6 x Тешки гаража складирање Куки - 12 x Завртки - 12 x Пластични Завртки ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа тешка должност гаража комунални куки колку што тоа го правиме.Но, во случај да не, само да го вратите во рок од 30 дена за целосна наплата, без прашања праша.Кликнете на ДОДАЈ во КОШНИЧКАТА за да ја добиете вашата гаража организација алатка носител постави пред да се кандидира од акциите кратко ВРЕМЕ ЦЕНИТЕ : Купи сега да ги искористат предностите на ограничено работно време специјални цени.

Избор на купувачот..