• Ново
3M ESPE 907024 Unitek Нерѓосувачки Челик Основно Круна, Горниот дел од Левата Странична, Предниот, Големина 4 (Пакување од 5)
zoom_in

3M ESPE 907024 Unitek Нерѓосувачки Челик Основно Круна, Горниот дел од Левата Странична, Предниот, Големина 4 (Пакување од 5)

DEN 388.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно да се прилагодите.Плитки occlusal анатомија значи помалку заби намалување.Дебела occlusal површината за да се спречи залак-преку.Паралелно ѕидови се овозможи на операторот одговара контрола.Префабрикувани нерѓосувачки челик круни со докажани успешни клиничка употреба за кратко - или долго-рок педијатрија предниот и posterior употреба.Refills на индивидуални круни се достапни во пакувања од пет.

Избор на купувачот..