• Ново
12 Компјутери Микрофибер Крпи за Чистење на Куќата Перат, Мека и Висок Абсорбента Крпа за Миење, Чистење со Крпа за Дома, Кујна и Микрофибер Крпи за Автомобили - 13x13(32cm
zoom_in

12 Компјутери Микрофибер Крпи за Чистење на Куќата Перат, Мека и Висок Абсорбента Крпа за Миење, Чистење со Крпа за Дома, Кујна и

DEN 227.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

УЛТРА МЕКА МАТЕРИЈАЛ : Ултра меки и многу абсорбента микрофибер крпи за чистење, чисти прашина дека не може да се гледа со голи очи, одлична за чистење прозорци, прибор, автомобил или други деликатни површини.МНОГУ АБСОРБЕНТА, LINT СЛОБОДНИ & Обновливи : Изработени од 85% Полиестер, 15% Најлон.Овие не абразивни microfibre партали може да впие до вода од countertop и табели веднаш и без lint или ленти остави зад себе.Чисти со или без вода, со или без хемиски средства за чистење, од worktops, апарати за кујни, бањи, огледала итн, тие ќе го направат вашиот дом пенливо.СИТЕ НАМЕНА ПОЧИСТА ПЛАТНО : Овие премиум микрофибер крпи за автомобили фати прашина, нечистотија и валкано како магнет, тие се, исто така, совршено јадење microfibre партали кои не мириса, ги отстранува маснотии и честички од микробранова печка, чинии, садови или тави без никаков напор.Не само тоа, ќе бидете изненадени тие се исто така страшно duster која се отстранува прсти од сребрениот и очила за лесно и остава вашата кујна беспрекорен.ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГОТРАЈНИ : Овие микрофибер крпи функција висок квалитет крои со зајакнати рабови кои се спречи разрешница, тие се издржливи и направена да трае стотици перења.Тие се лесни, супер абсорбента и сува брзо, да ги користите секојдневно да уживате во вашиот чистење.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Овие избрани боја пакет на 12 microfibre чистење облека.Секогаш чувајте се исуши по употребата.Рачно или во машина за миење со вода под 40? одделно од други предмети.Не користите ткаенина омекнувач и кајгана.Не железо.Собори сува ниска.Треба да ви треба било каква помош за производот или по продажба на услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме тука за поддршка и совети!.Микрофибер Крпи за Чистење, Мека и Висок Абсорбента Крпа за Миење Чистење Крпи за Дома, Кујна и Автомобил на Сите Целта - 13" x 13" ( Избрани Бои ) FEATURESUltra-мека и многу абсорбента микрофибер крпа за чистење, чистење на прашина дека не може да се гледа со голи очи, одлична за чистење прозорци, прибор, автомобил или други деликатни површини.Изработени од 85% Полиестер, 15% Најлон.Овие не абразивни microfibre партали може да впие до вода од countertop и табели веднаш и без lint или ленти остави зад себе.Чисти со или без вода, со или без хемиски средства за чистење, од worktops, апарати за кујни, бањи, огледала итн, тие ќе го направат вашиот дом пенливо.Овие премиум микрофибер крпи за автомобили фати прашина, нечистотија и валкано како магнет, тие се, исто така, совршено јадење партали дека не мириса, ги отстранува маснотии и честички од микробранова печка, чинии, садови или тави без никаков напор.Не само тоа, ќе бидете изненадени тие се исто така страшно duster која се отстранува прсти од сребрениот и очила за лесно и остава вашата кујна беспрекорен.Овие микрофибер крпи за автомобили функција на висок квалитет на крои со зајакнати рабови кои се спречи разрешница, тие се издржливи и направена да трае стотици перења.Тие се лесни, супер абсорбента и сува брзо, да ги користите секој ден да уживате во вашиот чистење.DESCRIPTIONSThese избрани боја пакет на 12 ткаенина за чистење/крпи за чистење.Секогаш чувајте се исуши по употребата.Рачно или во машина за миење со вода под 40? одделно од други предмети.Не користите ткаенина омекнувач и кајгана.Не железо.Собори сува ниска.Треба да ви треба било каква помош за производот или по продажба на услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме тука за поддршка и совет! .

Избор на купувачот..