• Ново
YUEND Крпа Салфетки Печати Вечери Морска Ѕвезда Школка Дрвени морска ѕвезда Табела Лен за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан
zoom_in

YUEND Крпа Салфетки Печати Вечери Морска Ѕвезда Школка Дрвени морска ѕвезда Табела Лен за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан

DEN 95.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Избор на купувачот..