• Ново
SJQKA Крпа Рек Бронза Антички Врежан Крпа Рек Крпа Рек Бања Тела Бања Хардвер Pendant
zoom_in

SJQKA Крпа Рек Бронза Антички Врежан Крпа Рек Крпа Рек Бања Тела Бања Хардвер Pendant

DEN 1778.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

површински третман. : бронзени позлатен бронза.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Товарот : 55 KGS.Слој број : еден слој.површински третман : бронзени позлатен bronze Material : нерѓосувачки steel Load-имајќи : 55 KGSLayer број : еден layer Size : 60 CM.

Избор на купувачот..