• Ново
Gaxi Слободни Стои Крпа Рек Носителот Dishcloth Закачалка Рака Крпа Стојат Чај Крпа Носителот
zoom_in

Gaxi Слободни Стои Крпа Рек Носителот Dishcloth Закачалка Рака Крпа Стојат Чај Крпа Носителот

DEN 385.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Карактеристики. 1. Премиум Материјали : Високо квалитетни и издржливи PP материјал, еколошки, без мирис и издржливи, погоден за секоја кујна, бања декорација. 2. Свитлива дизајни : Укината станот за лесни за складирање.Простор за заштеда на енергија и лесен за употреба.Имајте кујна среди и слободен од нередот. 3. Уникатни дизајни : Четири бар дизајниран со проред меѓу секој пол да им помогне го задржи партал суви и чисти.нежна и мазна допира, лесно линија форма, дебела и стабилна, вратило дното е стабилен и може да биде не се лизга. 4. Мрежа дизајн : Може да се одржи повеќе партали, вентилација и одвод, не е лесно да се одгледуваат бактерии, чиста и хигиенски брзо сушење .база на решетката може да се монтажни, лесно да се мијат.

Избор на купувачот..