• Ново
Мачка Кревети за Внатрешна Мачки,Мало Куче Кревет,Cuddler Куче Кревети,Смирувачки Куче Кревет Крофна,Мека Анксиозност Атмосфера Пет Кревети,Куче Кревет за Мали/Средн?
zoom_in

Мачка Кревети за Внатрешна Мачки,Мало Куче Кревет,Cuddler Куче Кревети,Смирувачки Куче Кревет Крофна,Мека Анксиозност Атмосфера Пет

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ФУНКЦИЈА】 мачка кревети е дизајниран како wraparound dount со покрена кадифен страни кои нудат удобно поддршка за домашни миленици' глава, врат.Супер меки покривачки намалува анксиозноста во вашиот миленик и создава чувство на сигурност и топлина. 【REMOVABLEt се грижите.Нашиот производ е направен од високо еластична вештачки влакна.По преземањето надвор, ве молиме нежно туп и тресењето на домашно милениче мат со вашата рака, тогаш нека седат за неколку часа, целиот мат ќе добиете топло и дебел.Откако ќе се користи куче кревет за еден период на време и го почнаа првиот чистење и сушење на производот, нашите куче кревет ќе биде полна и жив, како што беше кога тој беше направен.Тркалезна форма е одлична за домашни миленици да навивам и suggle надолу за мирен сон ,Покрена страни обезбеди поддршка за petss главата и вратот.ЛЕСЕН-ЗА-CARRYThe милениче креветот е удобен за вас и вашите домашни миленици да се откажам од било каде.ДОЛГОТРАЈНИ USAGEPet кревет ги задржува својата првобитна форма, дури и по многу циклуси на машината за перење.НЕ DANGERKeep вашето домашно милениче безбедно и топло без електрична енергија или кабли.Куче кревет е вакуум спакувани, кога ќе се отвори тоа, може да се види стуткани куче кревет.Не грижете се.Нашиот производ е направен од високо еластична вештачки влакна.По преземањето надвор, ве молиме нежно туп и тресењето на домашно милениче мат со вашата рака, тогаш нека седат за неколку часа, целиот мат ќе добиете топло и дебел.Откако ќе се користи куче кревет за еден период на време и го почнаа првиот чистење и сушење на производот, нашите куче кревет ќе биде полна и жив, како што беше кога тој беше направен.

Избор на купувачот..