• Ново
Momopal Смирувачки Куче Кревет и Мачка во Кревет, Пренослив и Перат Милениче Кревет, Меки Кадифен Крофна на Животните Кревет за Мали, Средни и Големи Кучиња & Мачки
zoom_in

Momopal Смирувачки Куче Кревет и Мачка во Кревет, Пренослив и Перат Милениче Кревет, Меки Кадифен Крофна на Животните Кревет за Мали,

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОТСТРАНЛИВ ПЕРАТ опфаќа : патент модел може да се отстрани и изми куче кревет, средства за чистење и нега за повеќе брзо и едноставно.Може да се земе од PP памук core сам да се исчисти кадифен покрие со нежни машина за миење и навремено ниска температура сушење, но исто така и на целиот куче кревет машина за миење и сува.Бидејќи на Вакуум пакувања, ве молиме да се тресат, туп на троседот slipcover и да чекаат за 1-2 дена за да се направи тоа се врати на меки статус пред да го користите!.ОБЕЗБЕДИ КВАЛИТЕТ на СПИЕЊЕ : Кружни дизајн крофна куче кревет одговараат на вратот и ' рбетот на куче.Супер-меки пополнување прави миленици спијат повеќе стабилна, ја намалува анксиозноста и ги ублажува болка во зглобовите и мускулите.Тоа исто така го прави домашни миленици имаат сладок сон.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНИ : Momopal Смирувачки Куче Кревет е направен од 16cm меки кадифен faux крзно, удобно кожата, исполнет со мека на високо-квалитетни pp памук, за вашето домашно милениче да се обезбеди прифатат како топлина,Со Дамки и се лизга отпорни на дното за да се изолира валкани работи.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ на & БОИ : 16in Смирувачки куче кревет за задржете миленици за 5lbs, 20in Кадифен куче кревет за задржете миленици за 15lbs, 24in Крофна кревет за задржете миленици за 25lbs, 28in Круг кревет за задржете миленици за 35lbs, 32in Кадифен куче кревет за задржете миленици за 45lbs, 40in Круг кревет за задржете миленици за 65lbs.Можете да изберете Темно Сива, Светло Сива, Виножито, Тај-боја Сина, Тај-боја Сива, од Тебе се Зголеми, од Тебе Кафе, Каки бои.Крофна Cuddler Куче Кревет Погоден за големи, средни и мали кучиња или мачки & мали животни.ОДЛИЧЕН УСЛУГАТА на КУПУВАЧИ : Mo Mo Pal заштитна марка на Производи - БЕЗ ризик шопинг.Mo Mo Pal Куче Кревет, ќе се потрудиме да се обезбеди 13-Месец враќање и замена сервис и доживотна бесплатна услуга за клиентите - ве МОЛИМЕ да уживате во вашата шопинг!.

Избор на купувачот..