• Ново
POPETPOP Мачка Hammock Кревет Милениче Кафез Виси Кревет за Мачки/Мали Кучиња/Зајаци/Други Мали Животни
zoom_in

POPETPOP Мачка Hammock Кревет Милениче Кафез Виси Кревет за Мачки/Мали Кучиња/Зајаци/Други Мали Животни

DEN 724.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДВЕ-НИВО HAMMOCK - Горниот слој на hammock е направен од дише мрежа и долниот слој има кадифен.Погоден за мачки да се игра, а остатокот во текот на летото и зимата.Во прилог, 2 мачки им е дозволено да спие и да игра во hammock.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - на дното на hammock се направени од водоотпорен оксфорд ткаенина која помага да се задржи кафези и чисти подови.Надградба на метални куки се направи вашите мачки остане стабилна и безбедна на hammock.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Ова hammock кревет може да биде инсталиран под столици или во кафези, тоа е идеален производ за вас за да зачувате место.И мачки природно сакаат да се скрие во покриен простор.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ - Поддршка рака мие или машина за миење.Удобен виси дизајн, едноставно планината или закачите на метал клиповите во кафез, чаир, парапет, прозорец, итн.ГОЛЕМИНА - 17.7" x 16.9" x 9.8" може лесно да се одржи вашата прекрасна мачка.На прилагодливи lanyard ви овозможува да се прилагоди на висината на hammock како што е потребно.

Избор на купувачот..