• Ново
Napier Sportz Возило Специфични Компактен Краток Камионот Корито Преносни 2 Лице Отворено Кампување Шатор со Факултативниот 4 x 4 Нога Сонцето Awning, Сина
zoom_in

Napier Sportz Возило Специфични Компактен Краток Камионот Корито Преносни 2 Лице Отворено Кампување Шатор со Факултативниот 4 x 4

DEN 1195.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМПАКТЕН КРАТОК КАМИОНОТ КОРИТО ШАТОР : Камп надвор, секаде каде вашиот пикап може да ве однесе со овој компактен/краток камионот корито на отворено шатор.СОВРШЕН ЗА 2 ЛИЦА : Пространа внатрешност, нуди многу простор за до 2 возрасни за удобно да се релаксираат; Max центар висина е 5.8 метри височина.ЧУВА ЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ ОРГАНИЗИРАН : Внатрешна опрема мансарда, опрема џеб, и фенер носителот чува вашите лични предмети уредно организирани.НУДИ ОПТИМАЛНА ЗАШТИТА : Карактеристики целосна rainfly, бура клапи, и факултативниот awning за зголемување на приватноста и заштита од елементи.ЗА КАМИОН КРЕВЕТИ ДО 5.2 ДОЛГИ НОЗЕ : Работи со специфични возило видови со компактна или кратко камионот корито мерење 5 5.2 долги нозе.

Избор на купувачот..