• Ново
JIUYUE Стандард Перница 2 Пакет за Спиење Перници, Кревет Перница за Врат/Рамена Болка/Алергија на Страдалниците и Грб/Стомачни/Странични Прагови Стандардна Големина
zoom_in

JIUYUE Стандард Перница 2 Пакет за Спиење Перници, Кревет Перница за Врат/Рамена Болка/Алергија на Страдалниците и Грб/Стомачни/Странични

DEN 2184.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа фирма перница обезбедува одлична поддршка за прагови низ различни спиење позиции. 【Се добие Добар Ноќен Одмор】- Ергономски дизајн и разумни висина, амортизирање главата и вратот под потребната поддршка.Околните себе си со меки перници за подобра ноќен одмор.Совршен за вратот, рамото болка страдаат. 【Никогаш не одат на Рамни Брзо се Враќа】- Карактеристики dual-обложени sideband и 3 D кластери на кадифен влакна пломби дизајн, на перница за спиење ќе го задржи формата и не одат станот. 【Меко Пополнување и Памучна Ткаенина】- Направен од 100% Полиестер платно, пополнување супер меки поли влакната, одлична за врат и рамо за поддршка. 【Дамка Отпорни Машина Перат】- Исполнет Влакна Перници се противалергиски.Лесно да се грижи за и машина перат за ваша погодност!.Обезбедува луксузни удобен чувство и удобно спиење искуство во текот на ноќта.Производ Димензии : 70 x 42 x 22 cm; 1.66 Kilograms Fabric Тип : 100% Polyester Fill материјал : Долу Alternative Care инструкции : Машина Wash Number на парчиња : 2 Batteries е потребно : No Item тежина : 1.66 Kilograms No е важно каков вид на спиење позиции сакате, секогаш можете да добиете искуство од пет-star hotel луксузни дома секоја вечер.Погоден за страна, стомакот и грбот, прагови.

Избор на купувачот..