• Ново
N-i-c-o-l-како C-a-g-e Ќебе Супер Меки и Топли Кадифен Бебе Ќебиња Печатени 30 X 40 Инчи, Примање Ќебиња за Кауч Или Кревет
zoom_in

N-i-c-o-l-како C-a-g-e Ќебе Супер Меки и Топли Кадифен Бебе Ќебиња Печатени 30 X 40 Инчи, Примање Ќебиња за Кауч Или Кревет

DEN 695.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 30 X 40 Инчи.Многу Погодна За Деца, Навремено Отпорни И Мала Тежина.На Уникатен Цвеќиња Текстура На Грбот Може Да Им Обезбеди На Вашите Малечки Со Чувство На Допир И Сензорни Искуства.Тоа Е Удобно И Забавно!Чувајте ги Вашите Бебиња Топло Цело Време, Исто Како и На Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Мулти Користи, Спиење, Cudding, Шетач Маска, Старечки Маска, Burp Крпа.Исто Така Одлична За Крзно Бебиња.Тоа Е Навремено И Згаснат Отпорни, НЕ се Пролева, Погоден За Сите Сезони.Тоа Е Совршен За Бебе Употреба, Навремено-Отпорни, И Лесни.Тоа Е Толку Мека, Таа се Чувствува Како Лежи На Чиста Волна.Лесен За Чистење : Машина За Миење Ладно, Собори Сува На Ниска Температура.Не Користите Кајгана.Направени Со Смалуваат-Отпорни Ткаенини.Тоа Е Дефинитивно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Тоа Е Идеалната Големина За Деца Да Се Носат Со Нив За Разни Намени, За Јасли, Нап Или Дневните.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Бебиња, Деца.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни, Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Се Користи Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии Во Одлична Одлука Да Ги Покриваат Нозете.

Избор на купувачот..