• Ново
Чиста Биологија Вкупно Око Крем со Хијалуронска Киселина | Baobab Нафта & Против Стареење Комплекси за Намалување на Темните Кругови Подпухналост Под Око Торби Брчки &
zoom_in

Чиста Биологија Вкупно Око Крем со Хијалуронска Киселина | Baobab Нафта & Против Стареење Комплекси за Намалување на Темните Кругови

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најдобар Анти-Стареењето Мешавина – Спакувани со докажано база состојки Хијалуронска Киселина-Витамин E Кофеин Proline и Baobab Нафта оваа око крем карактеристики некои од најсилните заштитен комплекси клинички покажа за реализација на најнепосредните навремено намалување придобивки меѓу не-RX одделение козметички производи за нега на кожата.Обнови & Заштита – Кофеин Proline и Baobab Масло промовира антиоксиданси и зголемување на колаген да се брани против UV изложеност се намали под око торби подпухналост и темни кругови и обновување на тенки нежна кожа околу очите за да погледнете повеќе освежен и младешки.Мазна & Non-мрсна – анти стареење ден и ноќ крем идеална за сите типови на кожа оваа убавина производ цели како серум се чувствува како гел и хидрира како крем.Не-ГМО мирис paraben & произведени без суровост.Направен во САД.Хидрат & Лифт – Fision Инстант Подигнете веднаш moisturizes и да се пополни брчките минимизирање на појавата на фини линии и нозете на врана со видливи резултати е можно, како е можно на првата пријава.Заличи & Стегне – Fision Wrinkle Fix е клинички докажано за снабдување со амино киселини и антиоксиданси кои ги пополни длабоки брчки да се поправи темни дамки промовирање на извонреден извира во хијалуронска киселина додека се стега и зацврстување на кожата околу очите, лицето и вратот.

Избор на купувачот..