• Ново
Црна Кањонот Праска Hyacinth Миризливи Луксузни Тело Крем, 16 Оз Тегла (2 Парчиња)
zoom_in

Црна Кањонот Праска Hyacinth Миризливи Луксузни Тело Крем, 16 Оз Тегла (2 Парчиња)

DEN 1600.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мирис : Праска Hyacinth (Meaty праски продлабочи со свежи hyacinth за азија талент).Црна Кањонот луксузни тело крем е на високо крајот формула која ќе поглезите вашата кожа како ниеден друг.Дебела кадифена се чувствуваат со natual алое да се лекува и состојбата на кожата.Достапни во 1000 мирис опции.Deionized Вода, Минерални Масла, Isopropyl Myristate, Cetyl Алкохол, Glycerol Стеарат, Стеаринска Киселина, Глицерин, Пропилен Гликол, Cetereth-20, Carbomer, Алое Вера, Disodium EDTA, Dimethicone, Petrolatum, Methylparaben Triethanolamine, Пропилен Гликол (и) Diazolidinyl Уреа (и) Iodopropynyl Butylcarbamate, Proplyparaben, Восок, Магнезиум Алуминиум Силикат, Chlorphenesin, Benzyl Alcohol, Carbomer, Disodium EDTA, Stearamide ЗАСИЛУВАЧ, Карамел, Титаниум Диоксид, Мирис. 16 Оз Тегла (2 Парчиња).Мирис : Праска Hyacinth (Meaty праски продлабочи со свежи hyacinth за азија талент).

Избор на купувачот..