• Ново
UNICRAFTALE 3 Стилови За 30pcs Овална/Column/Цевка Златна Кабелот Завршува Нерѓосувачки Челик Крајот Капи Кожа Кабелот Завршува Terminators Крајот Совет Серпентина Мушка Капи за DIY
zoom_in

UNICRAFTALE 3 Стилови За 30pcs Овална/Column/Цевка Златна Кабелот Завршува Нерѓосувачки Челик Крајот Капи Кожа Кабелот Завршува Terminators

DEN 237.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3 Стилови Кабелот Завршува : Cotains 3 различни стилови на кабелот завршува, колона,овална,цевка, за 7-9mm долго, 2/3/4mm внатрешен дијаметар, дупка 1-5мм.Различни големини може да се одговараат со различни проекти, доволно за да се задоволат вашите потреби.Она што Ќе Добиете : Потполно 30pcs (3 големини, 10pcs/големина) не ' рѓосувачки челик мешана форма кабелот завршува, што е доволно за вашата дневна занает одлуки, вие исто така може да ги споделите со вашите пријатели и семејство.Лесно е Да се Користи : Можете да ги додадете во ѓердани, нараквици и така натаму, едноставно стави некои лепак на дното на кабелот завршува, тогаш се придржуваат до кожа или кабли.Отворањето на крајот капа е совршен за користење со подебели stringing материјали.Широка Примена : Лесни и цврсти доволно за бразлетна и ѓердан фокусна парчиња.Одлично за накит одлуки, како ѓердани, велур кожни нараквици, dangle обетки, и tassels.Безбедно И Отпорност : Нашиот мозок краеви се направени од не 'рѓосувачки челик, безбедно и не-токсични, и ќе не' рѓа, да се обезбеди траен заврши, кој бара минимално одржување.Погодна за секој народ.Мушка Совети Јазол Опфаќа се користи за да се скрие јазли на краевите на beaded насоки и да се поврзете на насоки за затворач.Голема големини и безбедна стилови во овие разноврсна, омилени сите времиња компоненти.

Избор на купувачот..