• Ново
MEIKIUP Џули Инспириран Подарок Улични Кучиња не сте Убиени Козметички Торба Фантоми Жешка Куче Шминка Торба За Жените/Девојка Фанови (Улични Кучиња торба црна)
zoom_in

MEIKIUP Џули Инспириран Подарок Улични Кучиња не сте Убиени Козметички Торба Фантоми Жешка Куче Шминка Торба За Жените/Девојка Фанови

DEN 356.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА】 -Оваа мини торба може да се користи за да се одржи козметика, жилет, канцелариски материјал, мобилни телефони, очила, монети, клучеви, со кредитни картички или други дребулии; Добар избор за шопинг, за бизнис патување, кампување, забавен парк,пешачење, а други отворено активност. 【Совршена Големина】 -Таа мерки 23.5 × 17.0 cm(9.2×6.7 инчи),Едноставно, но голем капацитет.Преносен и компактен да се носат.Совршен за да се одржи во вашата чанта,Тоа е се применуваат за складирање на дневни козметика. 【Материјал】 -Направен од високо-квалитет на платно материјал со мермер печати,доаѓа со мазна метал патент да ја задржи својата убавина производи во место. 【Дизајн Карактеристики】 -водоотпорен материјал заштита на вашиот makeups и други предмети од влажна и повреди.Мека на допир и лесен во тежина, практични и преносни. 【Совршен Подарок】 -Оваа шминка кеса не е само погодна за сопствена употреба, но исто така и за подароци.Погоден за различни сцени или фестивали, на вашето семејство, пријатели, колеги итн.Ви благодариме за посетата на MEIKIUP продавница.Ние се специјализираат во деликатна Дневни Потреби на одлуки.Ако ви се допаѓа овој објект, ние ви препорачуваме да го додадете во листата на желби сега, така што ние ќе ве известиме веднаш штом овој производ е на попуст.Исто така, можете да кликнете MEIKIUP на врвот на насловот; можете да најдете повеќе претставува со висок квалитет и прифатлива цена.Ако кој било проблем или совети, ве молиме контактирајте со нас слободно во секое време.Ви посакувам среќен шопинг искуство!.

Избор на купувачот..