• Ново
СТП Кожа Кармин Случај Со Огледало, Симпатична Мала Чанта, Преносни Патување Мини Трајни Смешни Шминка Торба За Жените, Toiletry Торба Соодветна Дневна Допир-up Кармин Н
zoom_in

СТП Кожа Кармин Случај Со Огледало, Симпатична Мала Чанта, Преносни Патување Мини Трајни Смешни Шминка Торба За Жените, Toiletry

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Кармин Заштита Случај&Организатор : се Се уште се грижите за кармин школка изгребани?Овој кармин случај со огледало може да го спречува вашиот кармин од одвојување и месинг до вашата чанта.Лесни & Преносни : Големина 4.53*4.13*1.77 инчи, може да има до 4 кармини.Совршена големина за ташна и го носат на.Вие исто така може складирање усна сјај, lip balm, етерични масла и др.Мини Шминка Торба Со Огледало : Мини Шминка Торба има огледало за практично на оди на апликацијата да ви помогнат секогаш да изгледа вашиот најдобар.Мулти Функција : исто така, Можете да одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре, Дури и некои од вашите накит.Може да се користи како козметички торба.Кој е одличен за пешачење, патуваат, кампување, партии и тн со доволно простор за багаж.Одличен Материјал : Овие Кожа Кармин Случај Носителот се направени од високо квалитетна кожа и внимателно stitched до совршенство.Издржливи и Мека, водоотпорен и брише лесно да се чисти.И лесен пристап.Симпатична Мала СТП Кожа Кармин Case This кармин случај со огледало може да Има 4 Кармин-Голема Кармин Заштита Случај&Организаторот.Исто така може слободно да ги зачувате вашите електроника како полнач, жица, слушалка, итн.Карактеристики : Може да се избегне кармин школка се изгребани.Добар кармин организатор, велат збогум на неуредна чанта!Опремени со мали огледало, лесно да се излезе поправи шминка.Кожа материјал, мека трајни водоотпорен и лесно да се чисти.Шарени,се задржи добро расположение.Спецификација на производот : Материјал : СТП Leather Color : Бела/Red Size : 4.53*4.13*1.77 inches Capacity : 4 lipstick Package : 1 x Кармин Случај со Огледало.

Избор на купувачот..