• Ново
Куче Куче Лице Козметички Торба Торбичка Пространа Чанта Сочинуваат Кеси Toiletry Торба Додатоци Организатор
zoom_in

Куче Куче Лице Козметички Торба Торбичка Пространа Чанта Сочинуваат Кеси Toiletry Торба Додатоци Организатор

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржлив Материјал : Стадото крпа+сунѓерот+Оксфорд ткаенина,Разновиден и издржливи.Моден Дизајн : Оваа шминка торба усвојува 3 D печатење, и постојат видови на слатки, елегантен, смешни, убави мали козметички кеси за вашиот избор, покрај тоа, тоа е совршен објект за секоја сезона сите годината.Добра Големина : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in,Лесно се носат козметика, шминка алатки како кармин,Eyeliner, лице во прав и шминка четка,дури и toiletries.Одговара : шминка торба одговара на тинејџерскиот, девојки, жени за патување, business, home предмети организатор или други сали.Примена : Идеални за патување,одмор,службено патување,салата,кампување,бања организација и отворено активност, не само што тоа е едноставна патент чантата, исто така, тоа е функционална шминка торба, козметички торба, патувањето организаторот торба.Оваа шминка торба има различни стилови, мека, чувствуваат доволно простор за да се задоволат вашите туристички потреби, и лесно да се носат.Добар подарок за други : Оваа прекрасна и модерен козметички торба е добар подарок за себе или за вашите пријатели.Не само убава декорација, но исто така и практично, да се приспособат на некои од дневни потреби на козметика.Спецификации : Продавница за козметика и toiletries дома или за време на патувањето Боја : Multicolor Големина:18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1in.

Избор на купувачот..