• Ново
Козметички Торба на Денот На Мртвите Шеќер Черепот Шминка Кеси за Жените Патни Торби за Toiletries Водоотпорен, Мали шминка Торбичка (череп-01)
zoom_in

Козметички Торба на Денот На Мртвите Шеќер Черепот Шминка Кеси за Жените Патни Торби за Toiletries Водоотпорен, Мали шминка Торбичка

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Уникатен Дизајн]-3 D печатење козметички торба со симпатична модел.Козметичката торба е специјално дизајнирана за да ви дадат стил кои ќе ви ги мода,која совршен подарок за сочинуваат љубовник. [Премиум Материјалот]-козметичката торба направени од отпорно на гребење/трајни/водоотпорен полиестер и мека 300 D најлон материјал,со елегантен дизајн се штити вашиот објект од гребнатини,прашина и случајно испуштање. [Производ Димензии]-8.7"*5.3"(Lx H),совршен објект лесно да се вклопи во вашата чанта или торба.Малите козметички торба одговара шминка четки,кармин,веѓа моливи,маскара,eyelash curler,воздух перница,прав,монети/пари,итн. [Најдобри Мрзливост Подароци]-Ова е забавно и симпатична графика мали козметички торба како подарок за вашата сопруга и ќерка.Го сочинуваат козметички торба е совршен објект за секоја сезона сите годината. [Живот услуга]-PIOZIO професионален за убавина,Најдобра услуга на клиентите, од почетокот до крајот.Ако најдете било каков проблем со производот,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако не сте задоволни,ние се обезбеди во рок од 24 часа услуга И 100% MONEY-BACK ПОСВЕТЕНОСТ.Оваа мини козметички торба е исклучителна и симпатична, Својата совршена торбичка за сите сезони.Оваа складирање торба може да се одржи разни comestics, производи за нега на кожата, и други додатоци, како што се притисне прав, сенката за очи, кармин, веѓа молив, blusher, парфем, крем, тонери, шминка четки, помине уметност производи, итн.и да ги добиете во лесно да се достигне.Тоа исто така може да послужи како една патна торба за чување на вашето патување шишиња, toiletry и други патни додатоци за да ги направи лесно да се носат.

Избор на купувачот..