• Ново
Call of Duty modern warfare psp вита 3000 кожата decal за конзола
zoom_in

Call of Duty modern warfare psp вита 3000 кожата decal за конзола

DEN 1970.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од високо квалитетни ПВЦ decal кожата налепници за Playstation 4 конзола контролер.Лесно се чистат со влажна крпа.Не неуредна лепак да се справи со.Дигитално дизајниран и намалување за гарантира одговара.Лесно да се инсталира, може да биде инсталиран во минути.Вашиот psp вита 3000 навистина никогаш не изгледаше толку добро!Тоа е конечно време да гордо ги изразат вашиот уникатен музички стил од outfitting вашите скапоцени Play Station 4 со еден од нашите ексклузивни psp вита 3000 конзола decals.Одликувајќи се различни слики, забава графички отпечатоци, етерични пејзажи и широк спектар на други игри инспирирани од дизајни, овие кора-и-стап decal кожи за psp вита 3000 се обврзани да ја покажат својата индивидуалност како никогаш порано.Оди напред - ја Разгледате нашата широка мрежа, изберете вашиот омилен decal, придржувајте се до надворешноста на вашиот psp вита 3000 и се подготвени да примите тон на комплименти од сите на вашите завидлив гејмер пријатели.

Избор на купувачот..