• Ново
Пренапони Gripz Xbox Контролер Кожата & Палецот Зафат во Собата за Xbox Серија X / S Контролер, Подобрена Удобност, Чувствувате Зафат, Percision Одговара
zoom_in

Пренапони Gripz Xbox Контролер Кожата & Палецот Зафат во Собата за Xbox Серија X / S Контролер, Подобрена Удобност, Чувствувате Зафат,

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се издвојува од конкуренцијата со супериорен се чувствуваат и уникатен изглед.Висок квалитет со силиконска Кожа и костец заштитете го вашиот Контролер од гребнатини и секојдневно носат.Прецизност Одговара Контролорот Кожата нуди подобрена контрола, како и екстремни удобност за долго игри сесии.Не се разочарала од вашиот Контролер, силикони костец обезбеди подобрување на ракувањето и цел, и тие се идеални за акција спакувани игри.Контролорот не се вклучени.

Избор на купувачот..