• Ново
Decal Налепници Barbeque BBQ Икона Мотор Возило Водоотпорна Гаража 3 X 2,4
zoom_in

Decal Налепници Barbeque BBQ Икона Мотор Возило Водоотпорна Гаража 3 X 2,4

DEN 1608.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Налепница Боја е Сина.Ако купувате 1 производ во 3 инчи ќе добие екстра бонус 1 идентични налепница.Налепница, големина : 3 X 2,4 Инчи.Налепница големина (метрички) : X 7,6 6,1 см cm.Супер квалитет на печатење.Водоотпорен, sunproof, водоотпорна.Decals се направени од 60 или 70 microns полимерни винил постојан лепило и 6-7 година надворешна оценка.Може да се нанесува на влажна или сува.

Избор на купувачот..