• Ново
DIY Маслото Серија Лаптоп Налепница за Лаптоп Кожата Уметност Decal 12/13/14/15/17 инчен за MacBook HP Acer Dell ASUS Lenovo Лаптоп итн. (17 инчи, SY375)
zoom_in

DIY Маслото Серија Лаптоп Налепница за Лаптоп Кожата Уметност Decal 12/13/14/15/17 инчен за MacBook HP Acer Dell ASUS Lenovo Лаптоп

DEN 453.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ве молиме оставете порака модел број, одберете ја точната големина, кога ќе ги купите, (прифати вашата слика е предвидено).Пакетот Вклучува : Транспарентна тастатура Маска + Лаптоп Кожата (површината + touchpad на кожата).Високо квалитетни ПВЦ материјал е многу издржливи, dustproof, водоотпорен, отпорен на гребење, безбоен, еднократно, кој се одвојува, лепило слободни, за да се спречи носат и нула.Карактеристики на производот : Мат слој - ниска сјај, не отсјај заврши, воздухот водич ритам дизајн може лесно да се елиминираат мали меурчиња произведени во врска процес、.Достапни за сите преносни компјутери, Бидејќи лаптоп е различни по големина, можеби ќе треба да го исечете за време на pasting процес。.Ве молиме оставете го вашиот Модел број.кога ќе го купите Транспарентен тастатура Маска + Лаптоп Кожата (површината + touchpad кожата) Високо квалитетни ПВЦ материјал е многу издржливи Dustproof, водоотпорен, отпорен на гребење, безбоен, еднократно, кој се одвојува, лепило слободни, за да се спречи носат и нула.

Избор на купувачот..