• Ново
Skinit Лаптоп Decal Кожата Компатибилен со Dell Latitude 7420 што се Оригинално Дизајнирани Црно и Бело Шарени Мермер Дизајн
zoom_in

Skinit Лаптоп Decal Кожата Компатибилен со Dell Latitude 7420 што се Оригинално Дизајнирани Црно и Бело Шарени Мермер Дизајн

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Кожата компатибилен со Dell Latitude 7420. Висок-квалитет 3 M винил обвива.Индустрија-водечки Живописни Бои Винил Технологија на Печатење.Заврши со висок сјај, отпорно на гребење врвот грб.На 3 M лепило поддржувајќи го прави за лесно и без мака апликација и отстранување процес.Црна и Бела Шарени Мермер кожата компатибилен со Dell Latitude 7420 се направени од издржлив, индустрија-водечки 3 M трајни винил за крајна лесни заштита без најголемиот дел од типичен лаптоп случај.Овој Црн Мермер decal компатибилен со Dell Latitude 7420 е конструиран за совршено се вклопуваат и карактеристики жив, 3 D квалитетот на фотографијата дизајни.Сите Црн Мермер кожи компатибилен со Dell Latitude 7420 е лесно да се примени и да се отстранат и да не мора да се грижите за било остатоци се остави зад себе на вашиот лаптоп.

Избор на купувачот..