• Ново
lenoup Сјајот Bling Bling Телефон да Ѕвони Носителот,Искра Телефон да Ѕвони Вештачки Дијамант Стојат,Кристал Мобилен Телефон Прст Прстен за Телефони,Подлога(Сребро)
zoom_in

lenoup Сјајот Bling Bling Телефон да Ѕвони Носителот,Искра Телефон да Ѕвони Вештачки Дијамант Стојат,Кристал Мобилен Телефон Прст

DEN 186.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Сјајот Прстен Стојат Дијамант】 : Модерен искра bling дијамант телефон да ѕвони, сјајот телефон потпирачот е соодветен подарок за девојки и жени. 【Bling Телефон да Ѕвони Стојат 】 : Сребро bling bling кристал телефон да ѕвони носителот помага и задржете го вашиот телефон цврсто.Исто така прст прстен контрола и да застане помага да се види на видео и фотографии со 360 ротација стојат агол. 【Удобен И сигурен】 : Дијамант телефон да ѕвони зафат го заштитите вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга.Кристал телефон потпирачот прстен подобрување подобро ракување и промовира една рака употреба. 【Силно Лепило】 : Силно лепило на мобилен телефон ѕвони на носителот.Лепило не е еднократно,ве Молиме потврдете го на позиција пред ставање телефон ѕвони на.(Не се применуваат на текстура /кожа случај). 【Универзална Компатибилност】 : Ќе одговара на било каква рамна и не-текстура површини.Сребро мобилен прстен носителот може да се користи на повеќето телефон и таблети. 【Материјал】 : Цинк Alloy Usage Метод : 1. Ја избрише секоја солза од нечистотија прашина на задната страна од вашите телефони или таблети и сува тоа целосно. 2. Излупете off грбот на хартија.Не допирајте на лепило површината со вашите раце. 3. Ве молиме потврдете го на совршено место да се држиме телефонот ѕвони како лепило не се обновливи. 4. Притиснете рампа тешко против вашиот телефон или таблет за 30 секунди.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека На сила од лепило ќе бидат ефективни по 15 мин, не го користете или за да се повлече до телефон да ѕвони откако ќе се држи го на вашиот телефон. 5. Примени на рамен suface.Лепило не е погоден за текстура /кожа/силикон телефон случај.Пакет се вклучени : 1 Сребрена bling bling дијамант телефон да ѕвони.

Избор на купувачот..