• Ново
Roadbox 3 Pack Мажите Компресија Кратки Ракави Кошули, База Слој Underarm Мрежа Т-Маица за Тренингот Салата Атлетски
zoom_in

Roadbox 3 Pack Мажите Компресија Кратки Ракави Кошули, База Слој Underarm Мрежа Т-Маица за Тренингот Салата Атлетски

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Spandex.Машина За Миење. 【УНИКАТЕН UNDERARM МРЕЖА】— Обезбеди стратешки вентилација за да се овозможи пот и влагата да испари брзо. 【Врвен Ткаенина】— 88% полиестер и 12% spandex / одлична флексибилност и издржливост за максимална мобилност. 【Удобно】— На undershirt е Мека / 4-Начин Рашири / Влага Wicking / quick-сушење / задржи кул во топла. 【УВ Заштита од Сонце】— UPF 50+ заштитува вашата кожа од сонцето е штетно UVrays за време на outdooer ancitivies. 【Мулти-Повеќенаменски】— Совршени за дневна атлетик тренингот, трчање, џогирање, теретана, фитнес, циклус, јога, кошарка, а други отворено спорт.

Избор на купувачот..