• Ново
Yosoo Heatless Виткање Род, Heatless Коса Curler Пена Ролери Без Топлински Виткање Род Headband со Коса Клип Hairbands(Црна)
zoom_in

Yosoo Heatless Виткање Род, Heatless Коса Curler Пена Ролери Без Топлински Виткање Род Headband со Коса Клип Hairbands(Црна)

DEN 396.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

▶【headband 】Ова нема топлина навивам коса headband ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса.Тоа ќе ви даде убави кадрици, без поставување на топлина во вашата коса. ▶【виткање род】Оваа виткање на косата род може да се користи без никакви електрична, топлинска е потребно, можете да DIY вашата коса стил лесно, без било каква штета за вашата коса. ▶【Внимание】Можете да навивам на врвот, или да го поправи една страна со headband како конска опашка, и потоа ставете го на другата страна на виткање лента да се исуши или малку влажна коса, како и употреба на headband да се обезбеди еластична бенд на дното.Бидете сигурни дека за да заврши цврсто и да почне од врвот на главата. ▶【погодно 】Овој коса curler headband е погодно да го користите дома или носат кога ќе излезе.Погоден за сува или мокра коса.Ви даде убава фризура секој ден.Зачувај вашето време. ▶【материјал】Што е направена од високо квалитетни материјали, тоа може да се користи за долго време.Тоа може да се користи за различни повод, како што се роденден партии, банкети и секојдневно носат.Функција : 1. Ова не топлина навивам коса headband ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса.Тоа ќе ви даде убави кадрици, без поставување на топлина во вашата коса. 2. Оваа виткање на косата род може да се користи без никакви електрична, топлинска е потребно, можете да DIY вашата коса стил лесно, без било каква штета за вашата коса. 3. Можете да навивам на врвот, или да го поправи една страна со headband како конска опашка, и потоа ставете го на другата страна на виткање лента да се исуши или малку влажна коса, како и употреба на headband да се обезбеди еластична бенд на дното.Бидете сигурни дека за да заврши цврсто и да почне од врвот на главата. 4. Оваа коса curler headband е погодно да го користите дома или носат кога ќе излезе.Погоден за сува или мокра коса.Ви даде убава фризура секој ден.Зачувај вашето време. 5. Таа е направена од високо квалитетни материјали, тоа може да се користи за долго време.Тоа може да се користи за различни повод, како што се роденден партии, банкети и секојдневно носат.Спецификација : Предмет Тип : Heatless Виткање Род Материјал : Пластични + Пена Сунѓерот + Ткаенина Боја : Како што е прикажано на сликата Производ Големина : Прибл. 3x100cm / 1.2x39.4in Тежина : Околу. 75g / 2.6 оз Пакет Листа : 1 x Heatless Виткање Род 2 x Коса Бенд 1 x Коса Клип 1 x Упатството Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..