• Ново
2 Компјутери на Децата Симпатична Волна Плетење Клип Деца Коса Додатоци Мода Слатка Девојка Принцеза Ткаенина Plaid Лак Hairpin Headwear
zoom_in

2 Компјутери на Децата Симпатична Волна Плетење Клип Деца Коса Додатоци Мода Слатка Девојка Принцеза Ткаенина Plaid Лак Hairpin Headwear

DEN 565.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие коса додатоци ќе не браздата на вашата коса без да се загрозат контрола за разлика од ластичињата бендови, вашата коса ќе не budge по носењето на овие клипови.Косата затворач има силни вилици, што ја чува вашата коса до целиот ден и тоа е многу удобно, меки, лесни и лесни за употреба.Тоа работи најдобро за долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.Оддел Име : Children Gender : Girls Material : Како Shown Pattern Тип : Plaid Type : Barrettes Style : Fashion Gender : Girls Style : Fashion Occasion : Роденден Gift Size : Како Shown Color : Како Shown Package : Opp вреќа.

Избор на купувачот..