• Ново
Двојно Дупка Копчиња рачно изработени Ознаки Материјали за Шиење Облека Додатоци 100PCS рачно изработени Материјали Убав Дизајн
zoom_in

Двојно Дупка Копчиња рачно изработени Ознаки Материјали за Шиење Облека Додатоци 100PCS рачно изработени Материјали Убав Дизајн

DEN 245.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Античкиот моден стил дрво bottons се изработени од еколошки материјали.На рачно изработени копчиња се suitable DIY ,изработката,плетење,капчиња,стружење,шиење, - карта во донесувањето одлуки,кроења,свадби и фестивали.Мали смола копчиња е малку повеќе од големи димензии, како и тркалезна форма е нешто повеќе од другите форми.Кога ќе се држиме на botton на подароци што сакате да го испратите, на reciver ќе разберат искрена и искреност.Двојно Дупка Копчиња рачно изработени Ознаки Материјали за Шиење Облека Додатоци 100 PCS рачно изработени Материјали Убав Дизајн.Оние убави шиење копчиња се designdecorative ткаенина, облека, додатоци, капи, чанти, scarfs, лента, облека, грб, кошула, фармерки, , крпа за да се шие на рачно изработени копчиња се suitable DIY ,изработката,плетење,капчиња,стружење,шиење, - карта во донесувањето одлуки,кроења,свадби и festivals The мали смола копчиња е малку повеќе од големи димензии, како и тркалезна форма е нешто повеќе од другите shapes When ќе се држи на botton на подароци што сакате да го испратите, на reciver ќе разберат искрена и honesty The антички моден стил дрво bottons се изработени од еколошки материјали.

Избор на купувачот..