• Ново
Wwxuanke Смола Топката Knob Смола Килибар Школка Тигар Око Злато Кабинет Knob Фиока Вратата и Прозорецот Knob Кујнски Мебел Knob Хардверски Додатоци 6 Pack (Тигар Око Килибар)
zoom_in

Wwxuanke Смола Топката Knob Смола Килибар Школка Тигар Око Злато Кабинет Knob Фиока Вратата и Прозорецот Knob Кујнски Мебел Knob

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Материјал→Направени од смола материјал, не е лесно да се деформира, не е лесно да бледнее, не е лесно да се оксидираат, не е лесно да се скрши, и издржливи. ★Големина→На knob е за 1.42 инчи долго и 0.98 инчи широка. ★Апликација→Користи за да се инсталира на фиоки, гардероби, кабинети и други мебел, погоден за семејството спални соби, бањи, кујни и во други места. ★Дизајн→Направени од смола материјал, уникатен школка топката / имитација тигар око шема дизајн, ниско-клуч луксуз, инсталиран на вашиот мебел, овозможувајќи ви лесно и удобно реновирање и надградба на вашиот мебел со помалку пари. ★Пакување и инсталација→сет од 6 копчиња + 6 завртки, лесен и удобен да го инсталирате.Боја : Тигар Око Килибар.

Избор на купувачот..