• Ново
Смола Snap Fastener, Смола Копчето Snap Fastener Поставите 1000 Поставува парична Казна Смола со Практичен Дизајн за DIY Разни Мали Објекти за Појас за Волнени Палто(Црна, Т3)
zoom_in

Смола Snap Fastener, Смола Копчето Snap Fastener Поставите 1000 Поставува парична Казна Смола со Практичен Дизајн за DIY Разни Мали

DEN 2287.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Опсегот на употреба : windbreaker, појас, волнени грб, кошула, џемпер, панталони, ранец, костим, надолу јакна, памук, палто, чевли, капи, јакна, cheongsam, работна облека, фармерки, итн., можете исто така да DIY разни мали објекти. 1000 поставете перниче,и секој сет содржи 2 копче за капакот,1 мајка копчето и 1 син копчето.Snap копчиња се направени на парична казна смола ,безбедно и без штета на луѓето.Постојат три големини на snap копчиња за да ги задоволи вашите различни потреби.Snap копчиња се направени на парична казна смола ,безбедно и без штета на луѓето.Постојат три големини на snap копчиња за да ги задоволи вашите различни потреби.Опсегот на употреба : windbreaker, појас, волнени грб, кошула, џемпер, панталони, ранец, костим, надолу јакна, памук, палто, чевли, капи, јакна, cheongsam, работна облека, фармерки, итн., можете исто така да DIY разни мали објекти. 1000 поставете перниче,и секој сет содржи 2 копче за капакот,1 мајка копчето и 1 син копчето.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.

Color:
White/Black/Blue(Optional) 
Type:
(Optional)
T3 Button Diameter:
10mm / 0.39in Needle Length
T5 Button Diameter:
12mm / 0.47in Needle Length
T8 Button Diameter:
14mm / 0.55in Needle Length
Package List:
1000 set of Buttons :

Избор на купувачот..