• Ново
PlayStation 4 Тенок 1TB Ограничено Издание Конзола - Call of Duty втората светска војна Пакет [Прекине]
zoom_in

PlayStation 4 Тенок 1TB Ограничено Издание Конзола - Call of Duty втората светска војна Пакет [Прекине]

DEN 11610.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Call of Duty се враќа на своите корени со Call of Duty : втората светска војна искуство кое redefines втората Светска Војна за нова игри генерација.На Play Station4 систем има 1 TB хард диск за најголем игри, ТВ, музика и многу повеќе.Неверојатна Игри : Вие сте на вистинското место; Неверојатни игри ве однесе на неверојатен патувања, од критички признати инди да наградуван ААА хитови.Call of Duty : втората светска војна на Play Station4 кажува сите нови приказна на обичните мажи прават извонредни нешта.Капка во повеќето акција спакувани битки како ќе се спушти во Нормандија и се борат на вашиот пат низ Европа преку Aukam.Се чувствуваат gritty автентичноста и надреалното теророт на ровот војување на најпопуларната конзола на годината.1 Одликувајќи се со ограничено издание на Green Маскирна 1 TB Play Station4 и појавување на DUALSHOCK4 безжичен контролер, Најдобро Место да се Игра Call of Duty е на Play Station 4. Call of Duty на Play Station 4 - Игра Мапата Пакети 30 Дена Рано, Само за Play Station 2. Насловот е оценет зрели 17 плус крв и гор, интензивна насилство и силна јазик.

Избор на купувачот..