• Ново
Purina ЕДЕН Жито Слободни, Природни Високи Pate Мокра Мачка Храна, Жив Зрелост 7+ Пилешко & Океанот Whitefish Рецепт - (12) 3 мл. Се Повлече-Топ Лименки
zoom_in

Purina ЕДЕН Жито Слободни, Природни Високи Pate Мокра Мачка Храна, Жив Зрелост 7+ Пилешко & Океанот Whitefish Рецепт - (12) 3 мл.

DEN 1041.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дванаесет (12) 3 мл.Се повлече-Топ Канти - Purina ЕДЕН Жито Слободни, Природни Високи Pate Мокра Мачка Храна, Жив Зрелост 7+ Пилешко & Океанот Whitefish Рецепт.Формулиран за да ги задоволат нутритивните потреби на високи мачки 7+.Purina ЕДЕН е ветеринар препорачува.Пилешко и океанот whitefish вкусови за вкус мачки љубов.Природни состојки, со додадени витамини, минерали и хранливи материи.Им служи на вашиот сениорски мачка оброк формулиран за да се сретне со неа нутритивни потреби со Purina ЕДЕН Жив Зрелост 7+ Високи Пилешко & Океанот Whitefish Рецепт мокра мачка храна.Оваа премија храна за мачки, на возраст од 7 и до помага да се поддржува нејзиниот оптимално здравје, внатре и надвор.Вистински месо е #1 состојка во оваа високо-протеин формула, piquing интерес на вашиот кожен пријател, додека за задоволување на нејзините секојдневни потреби.Нашите Пилешко & Океанот Whitefish Рецепт мешавини две нејзини омилени вкусови за вкус мачки љубов, и примамливо, мазна pate е богата со влага за да се помогне во промоцијата на здрава хидратација.Оваа Purina ЕДЕН жито-слободен формула содржи 0% спојници и е направен без пченка, пченица, соја или компири.Ние одберете единствена цел-управувано состојки за да се задоволат потребите на високи мачки.Ја хранат на исхрана таа треба во секоја фаза од животот со Purina ЕДЕН Жив Зрелост 7+ Високи Пилешко & Океанот Whitefish Рецепт мокра мачка храна.

Избор на купувачот..