• Ново
Afterglow LED Безжична Делукс Игри Контролер - Лиценцирани од страна на Nintendo за Префрлање и OLED - RGB Боја Боја Светла - Види преку Gamepad Контролер - Гребло Копчиња
zoom_in

Afterglow LED Безжична Делукс Игри Контролер - Лиценцирани од страна на Nintendo за Префрлање и OLED - RGB Боја Боја Светла - Види

DEN 2013.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОБИЧАЈ СВЕТЛА LED СВЕТЛА - RGB Боја Светла со 4 chroma осветлување начини да изберете било која боја од виножитото што одговара на вас.Види преку транспарентен контролер школка нека ви е јасно види на електроника.БЕЗЖИЧЕН ПРЕКИНУВАЧ КОНТРОЛЕР - Службен Лиценцирани Nintendo Контролер за Префрлување, се Префрлат Лајт, и нови Switch OLED.Работи до 40 метри со вграден-во долготрајна батерија и сигурен, ниска латентност конекција.ПРО ГРЕБЛО КОПЧИЊА & ИНДИВИДУАЛИЗИРА КОПЧИЊА - Програма копчиња за да ја подобри својата игра.Автоматиката - Подобрување на вашата игра за движење сензори игри како Марио Kart 8, Марио Партија, Грб, Splatoon 2, Zelda Здив на Диви и Несреќата.Совршен подарок за назад на училиште за момче и девојки, ретро гејмери, Божиќ, празници, и патување.Стил : Контролер.

Избор на купувачот..