• Ново
Силиконски Палецот Стап Аналогни Џојстик Палецот Зафат Капи Покрие Случај за Префрлање НС Радост-Един Конзола (Сина Шепа)
zoom_in

Силиконски Палецот Стап Аналогни Џојстик Палецот Зафат Капи Покрие Случај за Префрлање НС Радост-Един Конзола (Сина Шепа)

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ве молиме потврдете го овој објект е вистинскиот модел што треба пред ставање ред.Повеќето поправка делови се погодни само за посебен модел.Применлив модел : Switch НС Радост-Con. Производи вклучуваат : 2 Buc Силиконска Гума Thumbstick.Направете вашиот џојстик изгледаат како нови повторно.Боја : Сина Мачка Шепа.

Избор на купувачот..